O nas

Kasia - flet poprzeczny

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Akademii Sztuki w Szczecinie. Uczestniczka kursów mistrzowskich w Polsce i za granicą. Dwukrotna solistka orkiestry akademickiej. Współpracowała z orkiestrami: Filharmonia Szczecińska, Academia, Preußisches Kammerorchester, Baltic Neopolis Orchestra i Opera na Zamku. Nauczyciel fletu w szkołach muzycznych I stopnia w Pyrzycach, Kamieniu Pomorskim oraz w Yamaha SM.Damian - altówka

Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie. Doświadczony kameralista wielkrotnie koncertujący w kraju i za granicą. Współpracował ze szczecińską orkiestrą Opery na Zamku, Filharmonią Frankfurcką, Junge Philharmonie Elbe-Weser, Preußisches Kammerorchester oraz Baltic Neopolis Orchestra. Nauczyciel w Szkole Muzycznej I st w Kamieniu oraz właściciel szczcińskiej Szkoły Myzycznej Re-play.

Maja - wiolonczela

Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Uczestniczka wielu kursów solistycznych i orkiestrowych. Brała udział w projektach orkiestrowych Opery na Zamku, Academia oraz Camerata Nova. Basso Continuo w Pomerania Ensemble. Członek kwartetu smyczkowego "Vigoroso". Nauczyciel wiolonczeli w Szkole Muzycznej I st. w Myśliborzu.